Şehr-i Oba Projemiz

Şehr-i Oba Projemiz

Antalya / Alanya / Oba Fiyat 300.000
İbrahim Yeğin
Yeğin Group Mimarlık İnşaat

Projemiz Hakkında Detaylı Bilgiler

Yeni, Lüx ve çok özel yatırım projemiz Aile yaşamının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yüksek standartlar ve kalitede inşaa edilecektir. Projemiz Muhteşem Toros dağlarının eteklerinde , Alanya’nın yakın zamanda merkezi olacak popüler mahallesi Oba’dadır.

Şehr-i Oba bölgenin en büyük alışveriş merkezlerine,resmi kurumlara ve hastanelere yakınlığıyla mükemmel bir konumda yer almaktadır. Başkent Üniversitesi hastanesi Oba Şubesi hemen 200 m, Yeni Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Alanya Ağız ve diş sağlığı merkezi ve özel hastaneler sadece 700 m uzaklıktadır.

Şehr-i Oba’nın Çevresinde çok sayıda restoran, alışveriş merkezi vardır. Metro, Alanyum, Koçtaş ve Migros gibi, ayrıca Sinema center, binicilik kulübü ve sahilde su sporları gibi sosyal tesisler bulunmaktadır. Aile ve arkadaşlarınızla harika bir gün geçireceğiniz sahil sadece 750 metrelik bir yürüyüş mesafesindedir.

Şehr-i Oba Mimarisi, konforu, yüksek inşaat kalitesi ile sakinlerine huzurlu ve konforlu bir yaşam sunacaktır.

Projemiz 3.000 m2 alan üzerinde 2 blok olarak inşa edilecek olup, 91 m2 den 221 m2 ye kadar değişen seçeneklerle 28 daireden oluşacaktır. Yüzme havuzu, Havuz bar, kamelya, barbekü alanı, Spor salonu, sauna, oyun odası, Kapalı çocuk oyun alanı ile birlikte birçok ortak kullanım imkanları olacaktır.

Dairenizde huzurlu bir şekilde oturup, eşsiz Toros dağları manzarasıyla havuz kenarında güneşlenebilir evinizin balkonunda manzara eşliğinde huzurlu bir vakit geçirebilirsiniz!

Biz Sizi Arayalım